Bizimle Çalışmanın Rahatlığını Yaşayın

Bilir İnşaat olarak misyon, vizyon, kalite politikalarımız, referanslarımız, iş disiplini ve müşteri memmuniyetleri gözününe alındığında, bizimle çalışmanın verdiği, güven, özveri ve rahatlıktan vazgeçemeyeceksiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri istek ve beklentilerini tam olarak karşılamak. Şirketimizin ana sermayesini oluşturan insan kaynaklarımızın, tatmini, eğitimi ve gelişimini sağlamak. Takım çalışması yapmak. Hizmetlerimizi yasalar, etik kurallara uyarak yapmak. Karşılıklı güven ortamı sağlamak. Şirketimizin saygınlığını korumak. Kalite seviyemizin yükseltilmesi, verimliliğin artırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak.

MİSYONUMUZ

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer kabul etmek, Karar verme kültürünü geliştirmek, Bilim ve teknolojideki gelişmelere bilgi ve birikimlerimizi de katarak inşaat alanında ve projelerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,Hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak
 
 
 
.

VİZYONUMUZ

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, Yurtiçi ve Yurt dışında sektöründe lider olmak, Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak, Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel bir şirket olarak yetenek ve bilgilerimizi sunmak.
   
 
.

Devam Eden Projelerimiz

Hali hazırda başladığımız ve sürdürdüğümüz projelerden 2 tanesi. Diğer refaranslarımızı görmek için Referanslar menüsüne gidiniz.

2021-.... Konya B.Ş.B. Çatalhöyük Ziyaretçi Merkezi A,B,C,G,H Bloklar 1.

...

2018-2020 Tcdd Eskişehir Gar Binası Restorasyon Yapım İşi

...

Adres

Merkez Bilir İnşaat Selanik Cad. 55/4
Kızılay / Ankara

İletişim

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: (+90 312) 418 0825

Faks: (+90 312) 418 0426